Ta strona używa ciasteczek (plików cookies). Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

O Spiknik

Chcesz znaleźć ludzi do wspólnego działania? A może po prostu szukasz nowych znajomych? Spiknik jest po, żeby Ci w tym pomóc. Możesz znaleźć tu wydarzenia odpowiednie dla siebie i dołączyć do nich. Możesz też tworzyć własne wydarzenia, na których zbierzesz na przykład skład do gry w koszykówkę, towarzystwo do wyjścia na miasto, albo współpracowników do nowego projektu. Ilość zastosowań zależy jedynie od twoich potrzeb i wyobraźni. Spiknik jest całkowicie polskim portalem, a korzystanie z niego jest darmowe.

Co to jest?

Spiknik to portal do wyszukiwania i organizowania wydarzeń. W wydarzeniach mogą uczestniczyć zarówno nieznani Ci ludzie, jak i twoi starzy znajomi. Ty decydujesz i masz kontrolę nad tym, do kogo chcesz się przyłączyć, lub kto może dołączyć do twojego wydarzenia. Liczy się wspólny cel.

Jak to działa?

Możesz wyszukać i wybrać dla siebie interesujące wydarzenie, do którego chcesz dołączyć. Pomoże Ci w tym zaawansowana wyszukiwarka, oraz rozbudowany katalog kategorii wydarzeń, a mapa wydarzeń pozwoli szybko odnaleźć wydarzenia w najbliższej okolicy. Gdy znajdziesz już odpowiednie wydarzenie, naciskasz przycisk “Dołącz”. Jeśli organizator wydarzenia nie ma nic przeciwko, dołącza Cię do swojego wydarzenia.

Możesz też tworzyć własne wydarzenia, na których zbierzesz osoby, których towarzystwa, umiejętności, wiedzy i doświadczenia poszukujesz. Masz przy tym kontrolę nad twoim wydarzeniem. To Ty decydujesz, kto dołączy do wydarzenia, a kto nie. W weryfikacji uczestników pomoże Ci system ocen. To proste: im bardziej uśmiechnięta ikona oceny, tym bardziej wiarygodny jej posiadacz.

Możesz określić nastrój wydarzenia, którego poszukujesz, lub jakie chcesz zorganizować. Jeśli chcesz znaleźć towarzystwo np. do szalonej imprezy, możesz wyszukać wydarzenia z takim nastrojem. Możesz wybierać z istniejących nastrojów, lub tworzyć własne, nowe.

Co dalej?

Ilość możliwych zastosowań Spiknika jest ogromna. Nie sposób wymienić tu wszystkich. Jeśli chcesz poznawać nowe sposoby wykorzystania Spiknika, zaglądaj do naszego bloga. Będziemy w nim opisywać ciekawe przypadki. Liczymy też na aktywny udział Twój i  pozostałych Użytkowników - przysyłajcie do nas Wasze pomysły !